Çekmeköy hurdacı 0532 448 37 26 hurdacılık

Çekmeköy hurdacı  0532 448 37 26 hurdacılık

çekmekoy hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

hurda-slider-3

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

çekmeköy hurdacı hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

çekmeköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,çekmekoy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabili

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

çekmekoy Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

 

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

 çekmekoy  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna çekmekoy hurdacı,cekmekoy hurda,cekmekoy hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, cekmekoy hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.cekmekoy hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

    HİZMETLERİMİZ

Çekmeköy Hurda Alım Satım

 

Çekmeköy Hurda Demir

 

Çekmeköy Hurda Alimunyum

 

Çekmeköy Hurda Bakır

 

Çekmeköy Hurda Sarı

 

Çekmeköy Hurda Çelik

 

Çekmeköy Hurda Çinko

 

Çekmeköy Hurda Krom

 

Çekmeköy Hurda Kablo

 

Çekmeköy Hurda Demir

 

Çekmeköy Hurda Bakır

 

Çekmeköy Hurda Paslanmaz

 

Çekmeköy Hurda Alüminyum

 

Çekmeköy Hurda Kağıt

 

Çekmeköy Hurda Plastik

 

Çekmeköy Makina Hurdaları

 

Çekmeköy Hurda Çinko

 

Çekmeköy Sarı Hurda

 

Çekmeköy Hurda Pet

 

Çekmeköy Hurda Naylon

 

Çekmeköy Hurda Krom

 

Çekmeköy Hurda Kurşun

 

Çekmeköy Hurda Karton

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

çekmeköy ve çevre mahallelerinde hurda alım yapmaktayız ,çekmeköy hurdacı olarak degerli hurda dedigimiz madeni hurdalarınız vardır ,sarı kablo ,soyma bakır,aliminyum,sarı,leyim ,kalay gibi madenlerin degerli olduklarını bilelim.

Çekmeyöy hurdacısı olarak çekmekoyde hurda işleri iyiçe durma noktasına geldi ,işlerin birbirlerine zincirleme olarak çaşlişmaktadır. i,nşaat sektörü çok daha farklı sektörlerle badaşmaktadır.

Çekmeköy hurdacı olarak çekmeköy çok gelişmiş bir bir ilçedir,çekmeköy insaat sahası çok ve 3köbrü yolu dahada deger kazandırdı,çekmeköy  hurdacı olarak da bizim hurda işleri dahada arttı.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Çekmeköy mahallemiz olan çok güzel ve tarihi olmayan yada bizim bilmedigimiz bir mahalledir. Bu mahalle sesiz bir mahhelle olarak bilinmektedir aslında öyle bir mahalle degildir çekmeköy karanlık geceleri çocuklar uguşturucu bataklıgına saplanmış bir mahalledir.

Çekmekoy hurda hurdacılık yapmaktayım çekmekoy madeni hurdalarınız için bizi arayın hurdalarınızı ev ve işyerlerinden teslim almaktayım,çekmekoy möadeni hurdalar.., sarı,kablo,bakır,leyim,atık yag,yanık yag alım,demir,aliminyum için arayınen yuksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız ,Madeni hurda fiyatları için arayın,hurda fiyatları iyiçe yükselmiş, olup haberdar olun hurdalarınız bizile deger kazansın,biz yerinde ve nakit ödemeyle hizmetinizdeyiz.https://atasehirhurdaci.com/Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

 

cekmekoy un havasi guzeldir zemini saglamdir. depreme karsi istanbul un en iyi yerlerinden. son 10 yilda sehirlesme oldu.yarisi villa yarisi da site diyeyim. trafik problemi var ama son yillarda. cekmekoy de calisacaksaniz cekmekoy de oturun o yuzden. illa civar olsun diyosaniz camlica da otirabilirsiniz. toplu tasimasi biraz zayif. trafikten de etkileniyor. uskudar ve de kadikoy den gelen otobusler oglen saatleri disinda hep trafikte takili kaliyor. gerci metro gelecek yil geliyor yanlis hatirlamiyorsam. o zaman trafik problemi de kalkar. diyeceklerim bu kadar. tek basina bi kadin yasar bence

Beykoz, İstanbul’un bir ilçesidir. Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası batısında yer almakta olup; batıdan İstanbul Boğazı, doğudan Şile ilçesi, kuzeyden Karadeniz ve güneyden de Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri ile çevrelenmiştir.Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren yapılan sanayi ağırlıklı çalışmaların etkisiyle fabrikala

rın çoğalması sonucu genelde işçi kesim

Çekmeköy Belediyesi ve Türk Kızılayı Çekmeköy Şubesi işbirliği ile gerçekleşen kan bağışı kampanyasına belediye çalışanları kayıtsız kalmadı.

 

Çekmeköy Belediyesi ve Türk Kızılayı Çekmeköy Şubesi işbirliği  ile Çekmeköy’de düzenlenen kan bağışı kampanyasına Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve belediye çalışanları kayıtsız kalmadı.

in tercih ettiği yerleşim yeri olan Beykoz, son yıllarda üst gelir seviyesi kesimden de talep görmektedirÇekmeköy, iki kıtayı birbirine bağlayan; sosyal, iktisadi, turistik ve sanatsal dinamikleriyle sadece Türkiye’nin değil dünyanın kalbi sıfatını hak eden; yeryüzünün en büyük ve en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’un 39 ilçesinden birisidir..çekmeköy hurdacı olarak çekmeköy hurdalarınızı yerinde ölçüm yaparak hurda almaktayız.biz degerinde ve yerinde almaktayız.

Çekmeköy ilçe olunca daha önce ilk kademe belediyesi olarak hizmet veren Alemdağ, Taşdelen ve Ömerli’nin bu tüzel kişilikleri de sona erdirilip yeni ilçeye dahil edildi. Böylece Çekmeköy, 17 mahalle ve 4 köyden meydana gelen büyük bir ilçe oldu. Alemdağ, Aydınlar, Çamlık, Çatalmeşe, Cumhuriyet, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Kirazlıdere, Mehmet Akif, Merkez, Mimar Sinan, Nişantepe, Ömerli, Soğukpınar, Sultançiftliği ve Taşdelen mahallelerinden oluşan Çekmeköy’ün artık Reşadiye, Hüseyinli, Sırapınar ve Koçullu diye 4 köyü de bulumaktadır. çekmekoy vede çevre ilçelere kadar gidip hurda alım satım işleri yapmaktayız 500 ,1000 ton arası hurda alım yapmaktayım.

Cekmekoy guzel bır semt calısma alanları fazla olan bır semt sokaklar ıslek cadeler desen oyle bız hurdalarınızı  elektronık tartılarla tartıp almaktayız.servıs araclarımızla vede calısma arkadaslarımızla calısmaktayız.bızler cekmekoy denınce eskı korermıs bır semt olarak bılebılırız yanlız suankı durumu cok farkılı sıteler guzel mekanlar artık kendını cok gelıstıren bır semtımız halıne gelmıstır

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.