Çavuşbaşı hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Çavuşbaşı hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Çavuşbaşı hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda cavuşbası  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir, sarı ,bakır, kablo gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Ataşehir hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Çavuşbaşı hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Çavuşbaşı hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

HURDA BAKIR

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.Her hürden hurda alım satım işleri yaparak hurdalarınızı yerinden teslim almaktayız biz ahşap metal maden hurdaları almaktayız.

 cavusbası  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna cavusbası  hurdacı,cavusbası  hurda,cavusbası hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, cavusbası hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.cavusbası hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

  HİZMETLERİMİZ

 

Çavuşbaşı Hurda Alım Satım

 

Çavuşbaşı Hurda Demir

 

Çavuşbaşı Hurda Alimunyum

 

Çavuşbaşı Hurda Bakır

 

Çavuşbaşı Hurda Sarı

 

Çavuşbaşı Hurda Çelik

 

Çavuşbaşı Hurda Çinko

 

Çavuşbaşı Hurda Krom

 

Çavuşbaşı Hurda Kablo

 

Çavuşbaşı Hurda Demir

 

Çavuşbaşı Hurda Bakır

 

Çavuşbaşı Hurda Paslanmaz

 

Çavuşbaşı Hurda Alüminyum

 

Çavuşbaşı Hurda Kağıt

 

Çavuşbaşı Hurda Plastik

 

Çavuşbaşı Makina Hurdaları

 

Çavuşbaşı Hurda Çinko

 

Çavuşbaşı Sarı Hurda

 

Çavuşbaşı Hurda Pet

 

Çavuşbaşı Hurda Naylon

 

Çavuşbaşı Hurda Krom

 

Çavuşbaşı Hurda Kurşun

 

Çavuşbaşı Hurda Karton

Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Çavuşbaşı mahallemiz genellikle  lazların oturdugu bir semtimizdir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

 cavusbası  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna cavusbası  hurdacı,cavusbası  hurda,cavusbası hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz,

cavuşbası kalabalık bır semt olarak bılınmektedır yıllardır orda hurdacılık yapmaktayız.hurdalarınızı degerınde yerınde servıs araclarımızla gealmaktayız.calısma arkadaslarımız 7/24 hızmet vermektedır.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.