Beykoz Hurda 0536 975 04 26

Beykoz Hurda 0536 975 04 26

 Beykoz hurda  Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Beykoz hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

HURDA BAKIR

beykoz Hurda beykoz hurdacı olarak beykoz ve bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,Sultanbeyli hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

beykoz Hurda beykoz hurdacı olarak beykoz ve bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,Sultanbeyli hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Beykoz hurda alım satım hurda kablo

Beykoz hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Beykoz Hurda hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Beykoz hurdacı  fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Beykoz Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,kablo, sarı  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Beykoz hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna beykoz hurdacı,beykoz hurda,beykoz hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, beykoz hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.beykoz hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

hurdalarınız yerınden teslim almaktayız beykoz ve cevre mahhallelerinden

HİZMETLERİMİZ

Beykoz Hurda Alım Satım

Beykoz Hurda Demir

Beykoz Hurda Alimunyum

Beykoz Hurda Bakır

Beykoz Hurda Sarı

Beykoz Hurda Çelik

Beykoz Hurda Çinko

Beykoz Hurda Krom

Beykoz Hurda Kablo

Beykoz Hurda Demir

Beykoz Hurda Bakır

Beykoz Hurda Paslanmaz

Beykoz Hurda Alüminyum

Beykoz Hurda Kağıt

Beykoz Hurda Plastik

Beykoz Makina Hurdaları

Beykoz Hurda Çinko

Beykoz Sarı Hurda

Beykoz Hurda Pet

Beykoz Hurda Naylon

Beykoz Hurda Krom

Beykoz Hurda Kurşun

Beykoz Hurda Karton

Bekoz hurdacı olarak beykozda trafik soru yaşamadan istenilen yere hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz beykoz hurdacı olarak beykoz istambulun  en gözde semtlerinden biridir.Beykoz hurdacı olarak beykoz hurda alım satım işleri çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir.Beykoz denilince akla yazlık orman geliyordu ,şimdilerde ise çok daha modern bir ilce oldu hurda sektörünün hızlanması beykozun degerini artırır.

Beykoz hurdacı olarak beykoz çok güzel bir semtdir beykoz denilince akla gelen orman havası tatil bölgesi olarak bilinirdi şimdilerde ise çok mukembel bir semt olarak akımıza geliyor.Beykoz hurdacı olarak beykozda hurda işleri iyiçe hizlandı buda beykozun degerinin artması demektir.Beykozda hurda alım yanı sıra hurda ahşap ikinçiel kalas odun ,onaon lastik ,iblik hurdası , cam kumaş gibi hurda alım yapmaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Beykoz hurdacı olarak hurdalarınızı yerinden nakıt almaktayız . beykoz hurdacı olarak beykoz hurda fiyatları en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız biz hurdalarınızı ev ve iş yerlerinizden teslim almaktayız.Hurdalarınızı nakit ve degerinde almaktayım ,Dolararın yükselmesınde büyüjk etkisi olmustur.Beykoz, İstanbul’un bir ilçesidir. Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası batısında yer almakta olup; batıdan İstanbul Boğazı, doğudan Şile ilçesi, kuzeyden Karadeniz ve güneyden de Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri ile çevrelenmiştir.Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren yapılan sanayi ağırlıklı çalışmaların etkisiyle fabrikaların çoğalması sonucu genelde işçi kesimin tercih ettiği yerleşim yeri olan Beykoz, son yıllarda üst gelir seviyesi kesimden de talep görmektedir.İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Beykozluların belediye hizmetlerinin yanı sıra kültür, sağlık, eğitim ve sosyal hizmetleri aldığı hizmet binalarını ilçe sakinlerimize yaraşır şekilde yeniledik ve ihtiyaç bulunan yerlere yeni ve modern binalar kazandırdık.

İstanbul, medeniyetlere başkentlik yapmış bir dünya şehri. Bu şehrin en güzel yerlerinden biri Boğaziçi ve onun bir parçası olan Beykoz’dur

Beykoz hurdacı olarak degerli hurdalarınızı almaktayız ve elektironik terazilerle tartarak almaktayım,beykoz hurdacı olarak beykoz yeşilliğile ön plana çıkarak zengin ve de sanatcıların mekanı haline gelmiştir.Beykoz insanların tatil gibi kullandıkları ve serinlermek için geldikleri orman havalı bir ilçemizdi şimdi ise en gözde semti beykozda hurdacılık yaparak geçinmeye çalışıyorum bu nedenden dolayı beykozda hurda olmaması yada az cıkması.beykoz hurdacısı olarak hurdalalarınızı yerinden zamanında almaktayız,her türlü hurdalarınızı yerinden almaktayız.beykoz önceden piknik alanı tatil alanı olarak bilinen semtimiz şimdilerde hem yazlık hemde  Kışlık olarak bilinmektedir.Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Beykoz  ormanıyla fsm köprüsuyle kendinini tatınıtan tek ilçemizdir.

Beykoz denınce akla sahılı ve sosyal tesıslerı gelıyor nekadar guzeldır dınlenmek ıcın nefes almak ıcın  kendını dınlemek ıcın tavsıye edılır cok elıt bıryerdır. ıste bız cok sanslıyız tamda beykozda hurdacılık yapmaktayız hernevı hurdalarınız yerınde vede degerınde almaktayız.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.