Bağlarbaşı hurda 0536 975 04 26

Bağlarbaşı hurda 0536 975 04 26

Başlıca Hizmetlerimiz

Tabela sökme, Bina dış cephe sökme, makina sökme, hurda sökme, eski hurdaları sökme, alüminyum dış cephe sökümü gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

BAGLARBAŞI HURDACI OLARAK  FALİYET GÖSTERMEKTEYİZ

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik,demir,kablo,sarı gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 Baglarbası  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna baglarbaşı hurdacı,baglarbası  hurda,baglarbası hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, baglarbası hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.baglarbası  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

 

 Baglarbaşı Hurda Demir

 

baglarbası Hurda Alimunyum

 

baglarbası Hurda Bakır

 

baglarbası Hurda Sarı

 

baglarbası Hurda Çelik

 

baglarbası Hurda Çinko

 

baglarbası Hurda Krom

 

baglarbası Hurda Kablo

 

baglarbası Hurda Demir

 

baglarbası Hurda Bakır

 

baglarbası Hurda Paslanmaz

 

baglarbası Hurda Alüminyum

 

baglarbası Hurda Kağıt

 

baglarbası Hurda Plastik

 

baglarbası Makina Hurdaları

 

baglarbası Hurda Çinko

 

baglarbası Sarı Hurda

 

baglarbası Hurda Pet

 

baglarbası Hurda Naylon

 

baglarbası Hurda Krom

 

baglarbası Hurda Kurşu

baglarbasıHurda Karton

Baglarbası hurda olarak gerı donusum hızmetlerınde buyuk bır katkı saglamaktayız hurda veya malzeme olarak degerlendırmek uzere uzman ekıplerımızce ev veya ısyerlerınızde gelıp bakıp hurda karsılıgı veya anlasarak alım yapmaktayız.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.Baglarbaşı üsküdarın en güzel mahalklelerinden biri olan baglarbaşı elit insanlarla dolu bir semtimizdir.

Bağlarbaşı hurda 0536 975 04 26

Bağlarbaşı hurda 0536 975 04 26

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Uzun yıllar tramvay hangarı olarak kullanılan ve Ulaşım Müzesi’ne dönüştürülen Bağlarbaşı Kültür Merkezi, sergi alanları ve müze olarak üç ana binadan oluşuyor. Merkezde 750 kişilik bir konferans salonu, 150 kişilik bir tiyatro salonu, 60’ar kişilik iki cep sineması ve çok amaçlı salonlar bulunuyor.

baglarbası hurdacı olarak her daım yanınızdayız.

 

hayatımın ilk 8 yılını geu tarih yok olmaya yü

z tutmuştur.

Baglarbası semtımız ıstanbul ılınde sekız on tane baglarbası adı ıle bulunan mahallemız vardır.bunlar ıllerımıze baglı olarak falıyet gostermektedıır.baglarbası mahallemızde 1999 buya ıkamet etmekteyım vede bu mahallede bılen tanınan mahallenın hurdacısı olarak tanınmaktayım herturlu hurdalarınız yerınden almaktayım.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.