Anadolu hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

 

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

anadolu  hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Anadolu hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Anadolu hurda 0536 975 04 26 hurdacılıkhurdacılık olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

HURDA SARI

 

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

anadolu  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.anadolu  Hurda Demir

HİZMETLERİMİZ

anadolu  Hurda Alimunyum

 

anadolu  Hurda Bakır

 

anadolu Hurda Sarı

 

anadolu  Hurda Çelik

 

anadolu  Hurda Çinko

 

anadolu  Hurda Krom

 

anadolu  Hurda Kablo

 

anadolu  Hurda Demir

 

anadolu  Hurda Bakır

 

anadolu  Hurda Paslanmaz

 

anadolu  Hurda Alüminyum

 

anadolu Hurda Kağıt

 

anadolu  Hurda Plastik

 

anadolu  Makina Hurdaları

 

anadolu  Hurda Çinko

 

anadolu  Sarı Hurda

 

anadolu  Hurda Pet

 

anadolu Hurda Naylon

 

anadolu  Hurda Krom

 

anadolu  Hurda Kurşun

 

anadolu hurdacı olarak  hurda alım yapmaktayız.anadolu mahallesı ve cevre mahhallelerinde hurdacılık yapmaktayız.anadolu hurda demir ,sarı ,kablo ,bakır , aliminyum gibi bir çok hurda alimi yapmaktayız,hurda olarak tabir edilen sarı, bakır , kablo gibi madeni degeri olan madenlerinizi bize sormadan satmayın ,En yüksek fıyatlara maden almaktayız. Madeni degeri olan demirin fiyatının en az 10 katı fazladır kilo bazinda bize ulaşin 0532 448 37 26Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinciel olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geridönüşümü yoktur.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Anadolu dıyınce akla bir cok sehrimiz geliyor akla anadolu yörelerine ait oyunlar,yöresel yemekler bir cok sey gelıyor aklımıza negüzeldir anadolumuz.bızler bu sehirlerde calısmaktan mutluyuz.